GŁÓWNY PARTNER:

Druk na odzieży

Proponujemy usługę, dzięki której możliwe jest nanoszenie kolorowych deseni oraz logotypów na gotowe ubrania, wykroje powierzone przez Klienta lub T-shirty, bluzy, koszulki polo, koszule, czapki, torby czy też ubrania robocze dostępne w ofercie. Druk na odzieży wykonujemy w różnych technikach:

  • – DTG,
  • – sublimacji,
  • – z wykorzystaniem folii Flex i Flock,

Możliwe jest również łączenie różnych metod, co daje rozmaite efekty końcowe, a nietypowe kombinacje są szczególnie cenione przez kontrahentów od wielu lat działających w branży modowej, nieustannie poszukujących sposobów na uatrakcyjnienie sprzedawanego asortymentu. Stosujemy bezpieczne dla użytkowników materiały eksploatacyjne i ekologiczne tusze japońskie (trwałe i intensywne).

Dbamy o wszystkich Klientów, indywidualnie dostosowując koszt wykonania druku na odzieży do wielkości zamówienia. Wykorzystywane technologie sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować zarówno jednostkowe, jak i wielonakładowe zlecenia. Naszym atutem jest szybkość działania oraz staranność wykonania, dlatego z usługi drukowania odzieży chętnie korzystają również liczne agencje reklamowe oraz eventowe.

Slajd1

Slajd2

Slajd3

Slajd4

Slajd5

Slajd6

Slajd7W ofercie posiadamy:
t-shirty
polo
bluzy
polary
kamizelki
odzież dziecięca
spodnie
odzież sportowa
bielizna
torby
ręczniki i szlafroki